به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مریم بیدخام مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی در دیدار با مدیرعامل سازمان مردم نهاد خیریه آبشارعاطفه ها با بیان اینکه  سازمان های مردم نهاد با حضور در بخش های مختلف، به اثر بخشی و کارآمدی برنامه ها شتاب می بخشند افزود: تشکل های مردم نهاد می توانند دولت  را در مسیر برطرف کردن آسیب های اجتماعی و نابسامانی های درون جامعه یاری رسانند چرا که بر پایه انگیزه های خیرخواهانه شکل گرفته و هدف آنها توانمند سازی و کمک به نیازمندان واقعی است.

بیدخام ضمن تقدیر از اقدامات و کمک های خیرخواهانه آبشار عاطفه ها در جهت ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان در سطح استان اظهار کرد: یکی از وظایف مهم دفتر امور اجتماعی و فرهنگی ایجاد بستر مناسب برای تعامل هرچه بیشتر تشکل های مردم نهاد خیریه است تا از طریق این تعاملات، شاهد خدمت رسانی بهتر به همه نیازمندان و جامعه هدف باشیم.

وی همکاری  نهادهای خیریه  با دولت  را برای توسعه و  پیشرفت و  جامعه ضروری دانست و یادآور شد: با آموزش و توانمندسازی جامعه هدف می توان امیدوار بود که آسیب های اجتماعی کاهش یابد.

 این مقام مسئول با بیان اینکه، به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب دیده نیازمند فرهنگ سازی است اظهار کرد: این مسئله نیازمند همکاری همه جانبه دستگاه های خدمات رسان و  سمنهای خیریه با یکدیگر است تا بتوانند بصورت منسجم و هماهنگ در زمینه های مختلف شناسایی نیازمندان، علاوه بر کمک هایی که صورت می پذیرد نسبت به آموزش و توانمند سازی آنها با حفظ حرمت و تکریم ایشان اقدام کنند.

دبیر هیات نظارت بر سازمان های مردم نهاد استان قزوین سازمان های مردم نهاد را مستقل از دولت و غیرانتفاعی خواند که با انگیزه های خیرخواهانه در خدمت مردم هستند.

در این نشست حیدری مدیرعامل سازمان مردم نهاد خیریه آبشارعاطفه ها از نحوه فعالیت های انجام گرفته و  ساماندهی جامعه هدف و نحوه ارائه خدمت گزارشی ارائه کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: