به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در ستاد اجرایی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در استانداری برگزار شد، گفت: باید نقش دستگاه های دولتی در برگزاری مناسبت های ملی همچون دهه فجر، هفته دولت و چهل سالگی انقلاب کمتر شده و بیش تر بر مشارکت و حضور مردم تاکید شود.

زاهدی افزود: باید با برنامه ریزی مناسب نقش اقشار مختلف مردم از اصناف، کسبه، شهرنشینان، روستاییان و... را در جشن های چهل سالگی انقلاب برجسته تر کرد.

وی گفت: انقلاب اسلامی طی سال ها مبارزات و مجاهدت ها به پیروزی رسید و باید با تدارک برنامه‌هایی از زحمات مجموعه ایثارگران و مبارزان دوران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: در برگزاری جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی با توجه به ایام فاطمیه (س) برنامه ریزی صورت گیرد تا برنامه های شاد چهل سالگی انقلاب اسلامی با این ایام تداخل نداشته باشد.

زاهدی افزود: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان قزوین با مسئولیت معاون اقتصادی استاندار و میزهای خدمت دستگاه ها در مصلی های نماز جمعه شهرستان ها برگزار شود.

استاندار قزوین خاطر نشان ساخت: کمیته ارزیابی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز به شکلی قابل قبول و عادلانه فعالیت های همه دستگاه های اجرایی، نهادهای انقلابی، مراکز علمی و دانشگاهی، دستگاه قضایی و... را در این زمینه بررسی کند و نتیجه نهایی را به دستگاه متولی اعلام کند.

وی گفت: باید صدا و سیمای استان برنامه ریزی دقیق و کاملی برای پوشش دادن تمامی شهرستان‌های استان در این ایام داشته باشد تا دستاوردهای انقلاب اسلامی در تمامی شهرها و روستاهای استان به تصویر کشیده شود.