به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ضمن صدور بیانیه‌ای آمادگی خود را نسبت به حضور در راهپیمایی 22بهمن اعلام کرد.

متن این بیانیه بدین شرح می باشد:

بسم ا...الرحمن الرحیم

پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است که با وحدت کلمه و تعامل و یکپارچگی و ظلم ستیزی سرمشق و الگو و زمینه ساز هوشیاری و بیداری ملت های مظلوم و تحت استکبار جهانی را فراهم کرد.

در جامعه کنونی ما، رسالت بزرگ انقلاب و نظام اسلامی تاکید بر معنویت و ارزشهای انقلاب اسلامی، پیروی از اندیشه های امام راحل (ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است.

دهه مبارک فجر حاصل استقامت و پایداری مردانی است که بر حاکمیت اسلام ناب محمدی پای فشردند.

ملت خداجوی ایران اسلامی همراه با جامعه بزرگ و موفق ورزش و جوانان استان قزوین در راهپیمائی یوم ا... 22 بهمن نه تنها حافظ ارزش ها و منافع و سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ضامن تداوم آن خواهند بود بلکه عزم ملت های تحت سلطه را نیز در رهائی از ظلم و ستم دست نشانده های استکبار جهانی بیش ازپیش جزم خواهندکرد.

عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در این خصوص گفت: جامعه بزرگ و موفق ورزش و جوانان استان امسال نیز همچون سال های گذشته وظیفه و تکلیف شرعی خود می داند دراین راهپیمایی شرکت نماید.

علایی مقدم ادامه داد: حضور پر شور و همه جانبه مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی بویژه جامعه بزرگ و موفق ورزش و جوانان در این راهپیمایی به ایادی استکبار نشان خواهد داد که ملت قهرمان ایران اسلامی، همیشه و در همه حال پشتیبان و حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

جامعه بزرگ و موفق ورزش و جوانان استان قزوین متشکل از مدیرکل، معاونین، روسای ستادی و پرسنل اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین، روسا، نایب رئیسان و دبیران هیات های ورزشی استان، ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها، اعضای سازمان بسیج ورزشکاران استان، قهرمانان، ورزشکاران، پیشکسوتان، داوران و مربیان و سازمان های مردم نهاد همگام و همراه با دیگرمردم همیشه در صحنه و انقلابی استان قزوین؛ مانند دیگر صحنه های انقلاب با حضور پرشور و حماسی در راهییمایی یوم ا... 22 بهمن ماه سال1397 بار دیگر با آرمان های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده وبیعتی مجدد و دگر بار با ولی امر مسلمین جهان و رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) خواهند داشت.