به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در آستانه یوم ا... 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین ضمن صدور بیانیه ای با تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی خواستار حضور حداکثری مردم در راهپیمایی این روز شد.

 در این بیانیه آمده است: یوم ا…۲۲ بهمن سالروز احیای ارزش های اسلام ناب محمدی، روز استحکام پایه های انقلاب و عزت و سربلندی ایران اسلامی است که با حماسه ملت مسلمان ایران تحت عنایات خاص حضرت ولی عصر(عج) تحقق یافت.

در بخش دیگری از این  بیانیه آمده است: پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 میراث گران بهای سال ها ایستادگی و مبارزه ملتی نستوه بود که با مدیریت رهبری فرزانه و با همراهی مردان و زنانی فداکار، ایثارگر و از خود گذشته در جغرافیای ایران ترسیم گشت  و با از دست دادن مظلومانه جان هزاران تن از جوانان برومند و غیور، سرانجام به آرمان‌های والای خود که مبتنی بر ارزش‌های انسانی و اسلامی بود دست یافت  و زمینه تحقق جامعه ای اسلامی مبتنی بر ارزش های ناب اسلام محمدی را فراهم و بهت و حیرت جهانیان را بر انگیخت.

ایران اسلامی با وجود اعمال همه تحریم ها وتوطئه های دشمنان قسم خورده اش نه تنها ذره ای از آرمان ها واهداف انقلابی اش عقب نشینی نکرده  بلکه باعزم، اراده و همت جوانان مومن و مسئولین خود توانسته به موفقیت های شگرف و بزرگی درعرصه های مختلف دست یابد.

در این بیانیه ضمن دعوت مردم و جهادگران در  راهپیمایی یوم الله 22 بهمن آمده است: ملت غیور و مسلمان ایران عزیز اسلامی در یوم ا...  22 بهمن ضمن تجدید پیمان  با بنیانگذار انقلاب اسلامی و آرمان های بلند نظام و مقام معظم رهبری با حضوری منسجم و پرشور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن، یک بار دیگر بصیرت، وحدت، انسجام، یکپارچگی و اتحاد خود  به جهانیان به نشان خواهند داد.

جهادکشاورزی2