به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ از سوی سازمان تیم‌های ملی، اسامی مردان و زنان هوگوپوش تیم منتخب ایران برای حضور در مسابقات بین‌المللی جام فجر ۲۰۱۹ اعلام شد که بر این اساس نام فاطمه صفرپور به عنوان مربی و مهدی جلالی و فاطمه جعفری 2 ملی پوش ارزنده قزوینی به عنوان ورزشکار نیز دیده می شود.

مسابقات در گروه مردان در اوزان ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم طی دو روز انجام می‌شود و همچنین مبارزات در گروه زنان در اوزان ۴۶-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۲-، ۶۷-، ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم و به مدت یک روز پیگیری خواهد شد.

تیم‌ملی مردان و زنان تکواندوی ایران که خود را برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ آماده می‌کند به منظور آمادگی هرچه بیشتر در این رویداد شرکت خواهد کرد.

در وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): مهدی جلالی به روی شیاپچانگ خواهد رفت و وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه جعفری به مصاف حریفان خواهد رفت.

مهرو کمرانی سرمربیگری تیم بانوان را برعهده دارد و همچنین فاطمه صفرپور مربی شایسته قزوینی بهمراه ریحانه فولادی و محبوبه محمدنژاد به عنوان مربیان در دو رویداد سال جاری (جام ریاست فدراسیون جهانی G2 و جام فجر G1) تیم را همراهی می‌کنند.