به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتباط بیشتر با شهروندان و ارائه خدمات مطلوب تر به آنان، سامانه ارتباط مردمی سازمان تاکسیرانی (سامت) راه اندازی شد.

عرشیان افزود: شهروندان می توانند در هر ساعت از شبانه روز با تلفن این سامانه به شماره 33839تماس گرفته و پیشنهادها، انتقادات، شکایات و تقدیر و تشکر خود از عملکرد تاکسیرانان و کارکنان سازمان تاکسیرانی را اعلام کنند.

وی ادامه داد: پیام ها به دقت مورد رسیدگی قرار گرفته و نتیجه بررسی در سریع ترین زمان ممکن از طریق تماس تلفنی به شهروندان اعلام می شود.

عرشیان اضافه کرد: با توجه به تنوع خدمات سازمان تاکسیرانی، شهروندان می توانند هر گونه شکایت، انتقاد و پیشنهاد در خصوص عملکرد تاکسی های خطی، گردشی، آژانسی، خودروهای سرویس مدارس، تاکسی اینترنتی بادسان، وانت بارها، امداد خودرو، پیک موتوری، ماشین های حمل بار پایین تر از شش تُن و عملکرد کارکنان سازمان را با سامانه سامت در میان بگذارند و در سریع ترین زمان ممکن نتیجه پیام خود را دریافت کنند.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با راه اندازی این سامانه، ارتباط سازمان تاکسیرانی با شهروندان محکم تر از گذشته شود و بتوانیم گام های موثرتری در راستای جلب رضایت همشهریان برداریم.