به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در راستای اجرای برنامه های ستاد هماهنگی خدمات سفراستان، کمیته خدمات حمل و نقل جاده ای مسافرین نوروزی استان با حضور جبارقهاری معاون حمل و نقل، جواد حق لطفی معاون راهداری و فیاض بیگدلی معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان قزوین و کلیه دستگاه های ذیربط استان تشکیل جلسه داد.    

در این جلسه معاون حمل و نقل اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان قزوین عنوان کرد: دستگاه های خدمات رسان استان با هم افزایی و افزایش همکاری با یکدیگر می توانند به ارایه خدمات بهتر به هموطنان بپردازند.

قهاری در ادامه این جلسه بیان داشت: در جلسه کمیته خدمات حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان در خصوص برنامه ریزی جهت جابجایی مسافرین نوروزی، روان سازی ترافیک جاده ای، ایمن سازی محورهای مواصلاتی، تشدید نظارت و کنترل بر سلامت ناوگان حمل ونقل عمومی مسافربری، خدمات امداد خودرو و جرثقیل های امداد جاده ای در محورهای مواصلاتی استان، بازدید مجتمع های خدماتی- رفاهی بین راهی بحث و تبادل و نظر و تصمیمات لازم اتخادشد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه خدمات سفر استان می توان به بهره گیری از سامانه اطلاع رسانی راه های استان وکشور 141، سامانه3000143 پل ارتباطی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با مسافرین، سامانه 30007070 برای ارتباط مردمی و اعلام نظر جهت وضعیت نمازخانه ها و مساجد بین راهی، سامانه پیام کوتاه نظارت مردمی 110120 پلیس راه به منظور جلب مشارکت مردمی در افزایش ایمنی سفر وکاهش تصادفات اشاره کرد.

قهاری درخاتمه با آرزوی سفری ایمن برای هموطنان عزیز افزود: کلیه رانندگان باید توجه داشته باشند با رعایت سرعت مطمئنه و قوانین راهنمایی و رانندگی و پایبندی به نکات ایمنی از بروز حوادث جاده ای برای خود و دیگر خودروهای عبوری جلوگیری نمایند. وانشاالله شاهدکاهش حوادث جاده ای در محورهای مواصلاتی استان باشیم.

در این جلسه اعضا کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر استان به شرح خدمات خود پرداخته و هریک از اعضای کمیته گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای اهداف این کمیته ارایه کردند.

راهداری2