به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین به مناسبت روز شهردار و سالروز شهادت مهدی باکری پیامی صادر کرد.

 متن پیام بدین شرح است:

خدمت به مردم از افتخارات هر مسوولی است که خدمت به جامعه اسلامی، شهروندان و مدیریت شهری از جمله این افتخارات است که نصیب شهرداران خدوم و زحمت کش کشور عزیزمان شده تا۲۵ اسفند را به یاد سردارسرلشگر فرمانده شهید مهندس مهدی باکری را بنام روز شهردار نامگذاری نمایند.

در بخش دیگری از این پیام آمده: با توجه به محدودیت منابع مالی دولتی شهرداران لازم است با شناسایی منابع جدید مالی و درآمدی برای اجرای پروژه های خود برنامه ریزی کنند.

 شهرداری ها محل رجوع مردم هستند و شهروندان از زمانی که از منزل خارج می شوند تا تردد در شهر و خرید و زندگی روزمره با این نهاد سروکار دارند و توجه به خواسته های آنها ضروری است.

باید در مراجعات مردمی به رفتارهای خود توجه کنیدتا رضایت مردم جلب شود و اگر قادر به تامین همه نیازها نیستید با روی خوش با ارباب رجوع برخورد کنید.

 تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرها را ارج نهاده، این روز را تبریک گفته و امیدواریم شور شیرین خدمتتان در رویکرد پروژ های شهری با برداشت های اساسی در زمینه توسعه شهر با تدبیر رفیع و تلاش منیع  همراه باشد.