به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ فاطمه خمسه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در آیین تکریم و معارفه مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین که با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، حجت السلام ابراهیمی مسوول امور استان های نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و معاونین و مدیران این سازمان برگزار شد؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم گروسی مسوول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در استان  جهاد کشاورزی گفت: جهاد کشاورزی جز معدود سازمان هایی که نماینده ولی فقیه همدوش و همگام با بخش کشاورزی در جهت فرهنگ سازی مدیریت جهادی حرکت می کند.

وی اظهار داشت: استان قزوین  طی سال های گذشته در راستای حفظ ارزش های اسلامی، ترویج روحیه و فرهنگ جهادی توانسته به دستاوردهایی دست یابد.

خمسه تصریح کرد: وزارت جهاد کشاوری هرساله سیاست هایی خاصی را برای سازمان ها برای ترویج مدیریت فرهنگ جهادی  تبیین  و برای اجرا به استان ها ارسال می کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در ادامه گفت: حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهت ارتقای فرهنگ انقلابی و جهادی و همچنین ترویج روحیه ایثار حرکت می کند.

خمسه افزود: جهادکشاورزی باید با ارتباط مستمر با  بهره برداران بخش در زمینه امنیت غذایی گام هایی موثری بردارد.