به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ حجت الاسلام ابراهیمی مسوول امور استان های نمایندگی ولی فقیه وزارت جهاد کشاورزی در آیین تکریم و معارفه مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین  گفت: امروز روحانیت مسوولیت بسیار سنگینی بردوش دارد و وظیفه خود را خدمتگذاری به مردم می داند‌.

وی اظهار داشت: حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی؛ عنوان رهبری را بدنبال دارد.

ابراهیمی تصریح کرد: رهبری که در دنیا پیشتاز در همه زمینه هاست و یک الگوی تمام عیار محسوب می شود و برای کسی که در زندگی دنبال الگو است بهترین شخص، مقام معظم رهبری است.

وی یاد آور شد: امروز دشمنان نظام  اسلامی از هر فرصتی برای ضربه زدن به دستاوردهای نظام استفاده می کند که باید این توطیه ها را خنثی کرد.

ابراهیمی گفت: امروز در جهاد کشاورزی که یکی از سازمان مهم در این میدان عظیم نبرد اقتصادی  محسوب می شود باید سعی و تلاش شود تا تامین امنیت غذایی و پایداری تولید اتفاق بیافتد تا مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم.

وی اظهار داشت: وظیفه کارکنان جهاد کشاورزی در  عرصه اقتصادی  تامین اولویت های نیاز زندگی و معیشت مردم  است.

این مقام مسئول تاکید کرد: جهاد کشاورزی  ائتلاف بزرگ و هم سویی بزرگ در کشور است، بنابراین تامین امنیت غذای مردم باید سرلوحه امور باشد.

 در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حجت السلام و المسلمین محمود گروسی؛ حجت الاسلام بهادری را به عنوان مسوول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان قزوین منصوب کرد.

طی حکمی از سوی آیت ا... تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی؛ حجت الاسلام علی بهادری به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین منصوب شد.

خبر انتصاب