به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ منوچهر حبیبی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برای برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده که در استانداری قزوین برگزار شد، بیان داشت: این همایش 13 اردیبهشت ماه به مناسبت های مختلف روز جهانی کار و کارگر، روز معلم و ... در قزوین برگزار می شود و وجود این مناسبت ها بر غنای همایش افزوده است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: برگزاری همایش با محوریت مناسبت های فوق، بزرگداشت و تکریم این حوزه ها را در پی دارد و به همایش بزرگ پیاده روی خانواده رنگ و بوی فرهنگی می بخشد.

وی اضافه کرد:برگزاری باشکوه این همایش به مشارکت و همکاری همه دستگاه های اجرایی نیازمند است و باید از ظرفیت بخش خصوصی نیز در این زمینه استفاده کرد.

معاون استاندار با بیان اینکه رویکرد اصلی این همایش حضور بانوان است، افزود: مادران عمود خیمه ورزش خانواده هستند و باید با بانوان مسئول نشستی برای حضور پررنگ آنها در همایش برگزار شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه قزوین در برگزاری همایش های پیاده روی تجربیات خوبی دارد که باید برای برگزاری مطلوب همایش آینده استفاده شود.

معاون استاندار با تاکید بر تهیه جوایز علیرغم شرایط نامناسب اقتصادی، گفت: باید دستگاه های اجرایی استان اعم از سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکها، جهاد کشاورزی،شهرداری، اداره کار و ... در تهیه جوایز حضور جدی داشته باشند و زمینه را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنند.