به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ داود ارجینی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین  با بیان اینکه کمکهای غیر نقدی مردم نوعدوست هر یک روز در میان پس از جمع آوری و تفکیک و بسته بندی مناسب با همکاری رانندگان خیر به استانهای خوزستان ولرستان ارسال می شود؛ گفت: امروز محموله ای به ارزش بیش از 3میلیارد ریال کمک های غیرنقدی مردم نوعدوست استان به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد.

وی عنوان کرد: این کمک ها شامل  34 قلم کالا مشتمل بر ست های بهداشتی، البسه، مواد شوینده، فرش، پتو و مواد غذایی است که برای کمک به سیل زدگان این استان ارسال شد.

ارجینی با اشاره به ادامه جمع آوری کمک های مردمی، اظهار کرد: عموم مردم می توانند کمک های نوع دوستانه خود را از قبیل موادغذایی که زمان مصرف بیش از 6 ماه دارند، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هموطنان سیل زده به جمعیت هلال و یا خانه های هلال تحویل دهند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان اشاره کرد: مردم نوع دوست استان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد تمام بانک ها واریز کنند، همچنین شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت به نام هلال احمر و 5894631850259730 بانک رفاه و شماره گیری کد دستوری #112 *780 * از دیگر راه های واریز کمک های نقدی به هموطنان سیل زده است.

photo_۲۰۱۹-۰۴-۱۶_۱۷-۳۵-۰۸

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: