به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در پیامی سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به جوانان غیور و متدین ایران اسلامی بویژه جوانان سرافراز استان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم ا...الرحمن الرحیم

جوانان ایران اسلامی الگوی برتر خود را در حضرت علی اکبر (ع) که آئینه تمام نمای نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) می باشد؛یافته و پرتوی از نور مهر وجود او را در تاریخ انقلاب اسلامی خود به نظاره نشسته است.

به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری؛ جوانی فصل جوشش آرمان خواهی و ایجاد تغییرات در محیط پیرامون است چرا که اگر غیر از این بود هیچ امیدی به اصلاح در جوامع وجود نداشت.

جوانان بدون شک مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه های ایران اسلامی هستند که می توانند آینده موفقیت آمیز  را در عرصه های جهانی تضمین کنند.

جوانی دوران جنبش، تلاش، کوشش، شور و هیجان است. جوان در فطرت و سرشت خویش، حق گرا و خداگراست و ویژگی هایی نظیر تمایل به ابتکار، خلاقیت و زیبایی دارد و باید زمینه های رشد این خصوصیات فطری برای او فراهم شود.

جوانی بهترین، فعال ترین و شاداب ترین دوره عمر هر انسانی است.

حضرت علی اکبر (ع) بهترین الگو برای جوانان ایران اسلامی است و انتظار می رود جوانان عزیز در زندگی خود آن حضرت را الگوی خود قرار دهند.

اینجانب ضمن بزرگداشت و تبریک این روز خجسته؛ روز میلاد حضرت علی اکبر(ص) و روز جوان را تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه‌ترین تبریک را نثار روحیه بلند و همت والا و تلاش جوانان برومند ایران اسلامی در راه رسیدن به قله‌های عظمت ملت مسلمان ایران می‌نمایم.

توفیق و موفقیت روزافزون تمامی مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی بویژه جوانان غیور و سرافراز کشور را در ظل عنایات خاص حضرت ولی عصر(عج) و زعامت و رهبری نایب برحق امام زمان(عج) حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) را از درگاه ایزد منان خواستارم.

عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین

40002