به گزارش برنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور روز جمعه ضمن حضور در شعبه اخذ رای مسجد محمد رسول الله شهر قزوین و انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران، گفت: با حضور پرشور مردم در انتخابات یکبار دیگر حرکتی بزرگ در کشور شکل می‌گیرد و مردم با حضور در پای صندوق‌های رای سرنوشت کشور را رقم خواهند زد.

وی با بیان اینکه انتخابات، همیشه نقش مردم را در اداره حکومت نشان می‌دهد، اضافه کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی به خاطر اهمیت مجلس و ریل گذاری برای کشور از جایگاه بالایی برخوردار است و امام میزان را رای ملت و مجلس را عصاره فضایل مردم نامگذاری کردند.

جمالی پور گفت:ما باید با حضور پرشور در پای صندوق‌ها به اصلح ترین‌ها و بهترین‌ها رای دهیم تا بتوانیم در دوره آینده یک مجلس مقتدر، متعهد، عدالت محور و فساد ستیز داشته باشیم.

وی افزود: مجلس متعهد و توانمند در کنار سایر قوا بار مسئولیت مهم قانون گذاری را برعهده گرفته و کمک می‌کند کشور در شرایط امروز که دشمن همه ظرفیت را برای آسیب زدن به جمهوری اسلامی بسیج کرده روی پای خود ایستاده و نظر و خواسته مردم را محقق کند.

استاندار قزوین با تاکید بر جایگاه مهم مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: غفلت از حضور در پای صندوق‌های رای می‌تواند خسارت بار بوده و موجب تشکیل مجلس ناکارآمد شود.

وی اضافه کرد: از آحاد مردم و جوانان و رای اولی‌ها دعوت می‌کنیم امروز پای صندوق آمده و اصلح ترین افراد را انتخاب کنند.

جمالی پور ادامه داد: خوشبختانه در قزوین با تایید صلاحیت کاندیداهای متنوع، ظرفیت برای حضور همه آحاد جامعه فراهم شده است و باید با انتخاب بهترین‌ها بتوانیم به تشکیل یک مجلس قوی و متعهد و تحقق آرمان های انقلاب کمک کنیم.

این مسئول در پایان گفت: امیدواریم مردم استان تا ساعت ۱۸ امروز در پای صندوق‌های رای حضور یابند و نقش خود را در مشارکت سرنوشت کشور ایفا کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: