به گزارش برنا از قزوین، مسئول کمیته بحران ستاد انتخابات استان روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات استان قزوین به خبرنگاران گفت: در حوزه مدیریت بحران، بدترین حالت شامل وقوع زلزله، رانش زمین، بارش برف و کولاک و غیره را پیش بینی کرده و تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

وی افزود: تا الان هیچ جاده مسدودی در استان وجود ندارد و باید از زحمات دستگاه‌های امدادی برای بازگشایی جاده‌های استان تشکر کنیم.

قدرت الله مهدیخانی ادامه داد: امروز صبح که صندوق‌ها به روستاها انتقال یافت به جز راه ۲ روستا مابقی راه‌های روستایی استان بازگشایی شده بود و هم اینک همه صندوق‌ها مستقر هستند و رای گیری در حال انجام است.

وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار مدیریت بحران نیز در کنار سایر کمیته‌های انتخابات قرار گرفته است، اضافه کرد: هفت هزار کیلومتر کل راه‌های اصلی و فرعی استان بوده که هزار و ۳۰۰ کیلومتر راه اصلی و پنج هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه‌های روستایی و فرعی است که اقدامات لازم برای بازگشایی و مدیریت بحران آنها صورت گرفت.

مهدیخانی ادامه داد: ۲۱۳ روستای صعب العبور در سطح استان وجود دارد که بیشترین آنها در شهرستان قزوین با ۱۲۰ روستا قرار دارند.

وی اضافه کرد: به جز ماشین آلاتی که در اختیار راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بود حدود ۱۹۰ دستگاه سبک و نیمه سبک و ماشین آلات راه سازی به همراه ۴۰ دستگاه خودرو سنگین از شهرداری‌ها و بخش خصوصی گرفته شد و در اختیار راهداری قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: