به گزارش خبرگزاری برنا از قم، بهرام سرمست با توجه به شرایط قرنطینه به واسطه مثبت شدن تست کرونا، امروز در ارتباط مستقیم از طریق ویدئو کنفرانس با اعضای شورای معاونان اظهار داشت: باید قدردان نعمت سلامت و امنیت و توفیق خدمت به مردم باشیم، بنده نیز برای سلامتی خود و بیماران گرفتار کرونا طلب دعای خیر دارم.

استاندار قم افزود: شیوع کرونا، آزمونی سخت است که برای گذر از آن به عنایت الهی و تلاش روزافزون نیاز است، در این شرایط بحرانی می‌طلبد همه مسئولان و مدیران در خصوص اجرای وظایف خود، نهایت تلاش را داشته باشند.

وی تصریح کرد: مدیریت دقیق بحران، موجب کنترل تلفات و آسیب‌های کرونا می‌شود؛ از این رو از مدیران و مسئولان اجرایی، انتظار همراهی بیشتری در مدیریت بحران کرونا داریم.

سرمست بیان کرد: اجرای تخصصی امور و هدایت صحیح مسائل، شرایط بحرانی را التیام می‌بخشد و امیدواریم اعضای شورای معاونین در دو هفته پیش رو که در استراحت به سر می‌برم پیگیر امور و مصوبات باشند.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم باید در سازمان‌های اجرایی و در میان معاونین اتفاق بیفتد، ما نیز از طریق ارتباط ویدئوکنفرانس، مسائل را رصد می‌کنیم و در هر کجا نیاز به ورود بنده باشد قطعا اقدام می‌کنم تا خللی در امور ایجاد نشود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: