به گزارش خبرگزاری برنا از قم، ابراهیم صدوقی با اشاره به راه اندازی قرارگاه گامی به سوی جامعه مهدوی اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران به عنوان پایگاه عظیم تشیع و میعاد منتظران حضرت ولی عصر(عج) افتخار داشت جزو  نخستین مراکزی باشد که بعد از فرمایش مقام معظم رهبری  مدظله العالی در ارتباط با رزمایش مواسات و همدلی، در شام نیمه شعبان «قرارگاه گامی به سوی جامعه مهدوی» را راه اندازی کند.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه جریان سازی در حوزه های مختلف از عوامل موفقیت فعالیت ها به ویژه فعالیت های مذهبی است، بیان کرد: این مسجد مقدس در ماه مبارک رمضان در سه سطح شهر قم، استان های کشور و بین الملل اقدام به اجرای رزمایش مواسات و همدلی کرد و توانست بالغ بر 20 تن گوشت و 500 هزار پرس غذای گرم را در مقاطع نیمه شعبان تا پایان ماه مبارک رمضان باعنوان هدیه و تبرکی از طرف حضرت ولی عصر ارواحنافداه بین محرومان جامعه توزیع کند.

صدوقی با اشاره به اینکه اطلاعات خوبی از محرومین مناطق مختلف به صورت میدانی به دست آورده ایم که برای توزیع مطلوب حمایت ها مورد استفاده قرار می گیرد، افزود: با توجه به احادیث و روایاتی که در حوزه دفع بلا و قربانی برای سلامتی حضرت مهدی(علیه السلام) عنوان شده، برآن شدیم تا جریان سازی دائمی در حوزه قربانی برای سلامتی حضرت و رفع بلا از عالم را تحت عنوان پویش «نذر جمعه» راه اندازی کنیم تا همه افراد جامعه بتوانند با هر توان مالی در این طرح شرکت کنند.  

وی ادامه داد: ترویج پویش نذر جمعه گامی موثر در جهت ایجاد انس بین تمامی اقشار مختلف جامعه با امام زمان علیه السلام است و همه عاشقان و ارادتمندان حضرت ولی عصر(عج) می توانند با هر توان مالی در این پویش شرکت کنند.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه جامعه مهدوی جامعه ای است که تمام شئون زندگی مرم آن جامعه مورد رضایت ولی خدا باشد، خاطرنشان کرد: به همین دلیل ارادتمندان به ساحت مقدس امام زمان(علیه السلام) در همه ایران اسلامی می توانند با شماره گیری #313*780* در این  پویش معنوی شرکت کنند. همچنین شماره کارت 6104337431310430 بانک ملت به نام مسجد مقدس جمکران برای واریز وجوه نقدی در نظر گرفته شده، ضمناً عزیزانی که نذر گوسفند قربانی دارند می توانند با شماره 37254700با پیش شماره 025 تماس بگیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: