به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دکترسید مرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه بررسی پروژه های مهم عمرانی شهر قم با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه‌های در حال اجرا، اظهار داشت: یک جهش اجرایی در پروژه‌های عمرانی می‌تواند چهره شهر قم را تغییر دهد.

شهردار قم با اشاره به وضعیت پیگیری پروژه باغ پرندگان شهر قم، ادامه داد: این پروژه در مراحل پایانی بوده و با تزریق بودجه‌ای که به آن صورت می‌گیرد باید به زودی برای انتقال پرندگان آماده شود.

سقائیان‌نژاد به پروژه بوستان کوثر در منطقه چهار شهر قم اشاره کرد و افزود: این پروژه هم باید با پیگیری مسئولان مربوط در نیمه اول امسال به پایان برسد.

وی با اشاره به روند احداث بوستان خضر، گفت: اسناد مناقصه نیمی از این بوستان با برآورد ریالی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آماده شده و با اجرای این بخش از روشنایی می‌توان بوستان را در پاییز امسال به مرحله بهره‌‎برداری رساند.

شهردار قم با اشاره به تلاش برای تکمیل پروژه تقاطع غیر همسطح ولیعصر(عج) تا پایان شهریور، اضافه کرد: عملیات عمرانی پروژه پیاده راه خیابان انقلاب هم تحت نظارت حوزه فنی باید در پاییز امسال به پایان برسد.

سقائیان‌نژاد خطاب به مسئولان حوزه عمرانی، گفت: مسیرمستقیم پروژه تقاطع غیر همسطح خیابان فردوسی و بلوار پیامبر اعظم(ص) از منظر فنی و عمرانی و روشنایی و فضای سبز هم باید تا پایان مهر ماه به اتمام برسد.

وی با اشاره به پیگیری برای تکمیل تقاطع ورودی جعفریه در پاییز امسال، اضافه کرد: بوستان شهید زین‌الدین از دیگر پروژه‎هایی است که پیشرفت فیزیکی قابل قبول داشته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: