به گزارش خبرگزاری برنا از قم، محمد رمضانی با اشاره به اینکه سرانه فضای سبز در پردیسان نسبت به تمام شهر قم بالاتر و بسیار شاخص است، اظهار داشت: در حال حاضر در تمام محلات مسکن مهر و هزاره‌ها بوستان‌های بزرگ در اختیار مردم قرار داده شده است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم افزود: سرانه فضای سبز منطقه هشت ۲۱ متر است که شامل سرانه جنگلی و شهری می‌شود و سرانه فضای سبز شهری هم بیشتر از مناطق دیگر است.

رمضانی با قرار گرفتن بوستان غدیر در منطقه هشت شهر قم اشاره کرد و گفت: این بوستان آینده درخشانی دارد و پروژه‌های بزرگی در آن در حال اجرا است که از جمله می‌توان به شهربازی، برکه آبی، تالارها، رستوران و … اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه بوستان‌های شهری در منطقه هشت نسبت به دیگر مناطق شهری بسیار بزرگتر هستند، ادامه داد: می‌توان گفت منطقه پردیسان از لحاظ شهرسازی حداقل‌هایی از استانداردها را در خود جای داده و یکی از نشانه‌ها وجود همین بوستان‌ها است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به اینکه پردیسان علاوه بر اقدامات عمرانی به اقدامات فرهنگی زیادی نیاز دارد، افزود: تلاش کردیم با محوریت بوستان بانوان اقداماتی را برای خانواده‌ها برنامه‌ریزی کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: