به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت الاسلام و المسلمین یزدی  سرپرست معاونت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم  با حضور در دفتر موسسه آوای توحید در مجتمع زمزم از نزدیک در جریان فعالیت های موسسه قرار گرفتند.

در این نشست صمیمی ابتدا حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا حیدری نقدعلی مدیر مؤسسه آوای توحید به بیان گزارش مختصری از فعالیت ها و موفقیت های این مجموعه پرداخت و شرح گزارشی درخصوص اهداف،سند های راهبردی و فعالیت های کلان و خرد برنامه های ملی و  بین الملل به ایشان ارایه داد.

وی عنوان کرد: موسسه آوای توحید در حقیقت به دنبال این است که علوم عقلی و معرفتی را اجتماعی سازی و کاربردی کند که برای قشر عمومی جامعه قابل استفاده باشد و در آینده قصد داریم تبدیل به  شهرک علمی تربیتی  شویم و برای تمامی اقشار جامعه از حیث معرفتی و سبک زندگی برنامه داشته باشیم.

مدیر موسسه آوای توحید خاطر نشان کرد: مراکز فعال این موسسه عبارت است از سامانه آموزش مجازی ،مرکز پاسخگویی به سوالات دینی ، خبرگزاری حکمت و معرفت ، مرکز بین الملل ، معاونت فضای مجازی، مدرسه حضوری و مرکز پژوهشی می باشد.

حیدری عنوان کرد: هدف از برگزاری این جلسه ابتدا گزارشی از عملکرد موسسه خدمت حضرتعالی می باشد و در نهایت تعریف و ایجاد دوره های آموزشی جهت ارتقاء و اعتلای سطح بینش معرفتی گروه هدف  دادگستری استان بویژه جوانان است .

پس از سخنان مدیر موسسه آوای توحید ، حجت الاسلام والمسلمین یزدی در این جلسه با اشاره به موثر بودن فعالیت های موسسه  در سطح ملی و بین المللی ، وسعت فعالیت ها ، تنوع برنامه ها ،عمق محتوا و تاثیر گذاری  این مجموعه تقدیر و تشکر کردند و نکات کلیدی و موثری را ارائه و در ادامه بیان داشت: معاونت اجتماعی و  پیشگیری دادگستری قم اخیرا ظرفیتی را در خصوص دوره ها ایجاد کرده و فعالیت های فرهنگی جدیدی در سطح استان برگزار نموده است .

وی اظهار نظر کرد: دادگستری استان باید از طرفیت بالای آموزشی پژوهشی بویژه سامانه آموزش مجازی موسسه استفاده کند.

حجت الاسلام یزدی عنوان کرد: دوره جدیدی را بمدت یک ماه آزمایشی برای جوانان گروه هدف دادگستری برگزاری شود و در صورت بازخورد مثبت دوره بصورت رسمی فعالیت کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: