به گزارش خبرگزاری برنا از قم، احمد حاجی‌زاده در نشست مشترک با مسئولین کارگروه‌های تخصصی مجمع نمایندگان طی سخنانی، ادای تکلیف را مهمترین انگیزه در مدیریت جهادی و روحیه انقلابی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در موضوع تکلیف نبایستی سست و یا خسته شویم اظهارداشت: رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس هیچ گاه برای خوش آمد و رضای کسی کاری نکردند و فقط رضای خدا و خشنودی امام خود را مد نظر داشتند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تشکیل مجمع نمایندگان استان قم را اقدامی مبارک عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه طی سالیان گذشته مجمع نمایندگان در قم وجود نداشت، لذا با تشکیل آن توسط سه نماینده انقلابی و خدمتگذار قم لازم بود تا اهداف و برنامه‌هایی برای آن تدوین شود که به همین منظور اساسنامه‌ای تهیه شده که پس از تایید سه نماینده عملیاتی خواهد شد.

در ابتدای این نشست حمید اورعی مشاور مجمع نمایندگان و مسئول کارگروه‌های مشورتی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته خاطرنشان کرد: در استان قم جوانان نخبه و صاحبنظر فراوانی در حوزه‌های مختلف تخصصی وجود دارند که با شناسایی آنها و سازماندهی در کارگروه‌های مشورتی نسبت به بررسی مشکلات و ارائه راهکار به نمایندگان محترم اقدام می‌نماییم.

وی توجه به موضوعات کلان کشور ، بررسی قوانین و مقررات، ارزیابی و نظارت بر عملکرد دستگاههای اجرایی و نیز شناسایی نقاط قوت و ضعف در سطح استان را از مهمترین برنامه‌های کارگروه‌ها برشمرد و تاکید کرد: جوانان نخبه و فعال در کارگروه‌ها به صورت جهادی پای کار آمده‌اند و در تلاش هستیم در این برهه حساس از شرایط کشور در کنار مسئولان و همدلی و همکاری با ایشان بخش نظارتی را در سطح استان تقویت کنیم.

در بخش دیگری از این نشست مسئولان کارگروه‌های تخصصی طی سخنانی فرصتها و آسیب ها  در حوزه‌های مختلف را از دیدگاه کارشناسی خود مطرح کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: