سارق را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان با انتشار تصویر یک سارق از شهروندان خواست، چنانچه از سوی این فرد مورد سرقت قرار گرفته اند برای شناسایی متهم و طرح شکایت به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از قم سرهنگ میکائیل قهرمانپور با تشریح خبر فوق گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت به روش مسمومیت و بیهوشی از رانندگان خودروهای کامیون باری و طرح شکایت در پلیس آگاهی استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: سارق در میدان 72 تن پس از سوار بر خودروهای کامیون، ابتدا خود را دانشجو معرفی و با جلب اعتماد رانندگان در طول مسیر به بهانه خرید شارژ و یا آبمیوه از مجتمع های بین راهی، رمز کارت بانکی راننده را حفظ کرده و در ادامه با تعارف آبمیوه و یا نسکافه حاوی مواد بیهوشی پس از مسمومیت افراد، کارت بانکی شان را سرقت و وجوه قابل توجهی از آن برداشت می کرده است.

سرهنگ قهرمانپور تصریح کرد: در ادامه با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی برای دستگیری نامبرده وارد عمل شده و متهم را با انجام اقدامات پلیسی شناسایی و دستگیر کردند.  

رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستور قضائی مبنی بر انتشار تصویر بدون پوشش متهم خبر داد و از شهروندان خواست، چنانچه از سوی این فرد مورد سرقت قرار گرفته اند برای شناسایی متهم و طرح شکایت به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.


انتهای پیام

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قم

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قم

    اخبار برگزیده