به گزارش خبرگزاری برنا از قم، استاندار قم و مدیر کل بنیاد استان با حضور درمنزل شهیدان  سید محمد وسید احمد میر قیصری ،شهیدان سید محسن و سید محمد روحانی و شهید غلامعلی سلیمی با والدین و همسر و فرزند شهید دیدار و از مقام صبر و ایثار ایشان تجلیل کردند.

استاندارقم در این دیدار گفت: بهار فاطمی را با تجلیل و تکریم از خاندان شهدا آغاز می کنیم و این را مایه خیر و برکت در راستای خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانیم.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش افزود: امروز اگر در امنیت و آرامش سال را تحویل می کنیم و شعائر اسلام را پاس می داریم و بعد از حدود چهار دهه به این پیشرفت رسیده ایم ، این ها همه به برکت خونهای پاک شهداست ما همواره مدیون شهدا هستیم.

وی اضافه کرد: خانواده شهدا با صبر و ایثار و استقامتی که دارند اسوه و الگو هستند و دیدار ایشان باعث تقویت روحیه ایثار و ایستادگی و مقاومت و ایجاد نشاط در بین مسوولان و مردم است اسوه هایی که نه تنها فرزندان خویش را با رضایت تقدیم راه اسلام کردند بلکه بر داغ ایشان صبر کردند و همواره  در مسیر شهدا مدافع انقلاب اسلامی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید وامورا یثارگران استان قم نیز در این دیدار یاد و خاطره شهدا را در بهار طبیعت گرامی داشت و افزود: شهدا با خون خویش بهار آزادی را به ما ارزانی داشتند و امروزقدردانی از بازماندگان شهدا حرکتی در راستای تقدیر از سالها صبر وایثار ایشان است.

سردار سید جواد هاشمی افزود: آغاز سال نو را با گرامی داشت یادو خاطره شهدا و تکریم از خانواده شهدا آغاز می کنیم امید است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امسال را نیز ملت سربلند ایران در سال دولت ملت ، همدلی همزبانی با پیروی از سیره شهدا در مسیر تعالی حرکت نماید.