به گزارش خبرگزاری برنا از قم، محمدرضا قاضی با اشاره به شرایط جوی هوای قم گفت: هوای امروز سه‌شنبه نیمه ابری گاهی ابری در بعضی ساعات با براش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: برای فردا چهارشنبه نیز آسمانی نیمه ابری به تدریج کاهش ابر، وزش باد نسبتا شدید و مه صبحگاهی مورد انتظار است.

سرپرست اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم ادامه داد: برای روز پنجشنبه نیز هوا صاف تا کمی ابری همراه با غبار صبحگاهی خواهد بود.

قاضی کمینه دمای امشب را 10 درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: بیشینه دمای امروز نیز به 17 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

وی کمینه هوا در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه را نیز هفت درجه سانتی‌گراد ذکر و بیان کرد: بیشینه دما برای فردا 17 درجه سانتی‌گراد و برای روز پنجشنبه 18 درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

سرپرست  اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم با اعلام اینکه درجه دمای هوا در روز جمعه کاهش پیدا می‌کند ابراز کرد: هوا در روز جمعه صاف همراه با غبار صبحگاهی بوده و درجه دمای هوا نیز به 6 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

قاضی با اشاره به پدیده غالب این روزها اظهار کرد: بارش باران برای امروز و وزش باد و کاهش دمای صبحگاهی در روزهای آتی پدیده غالب این روزها است.

وی جهت وزش باد در این روزها را شمال غربی دانست و گفت: سرعت وزش باد برای امروز 18 تا 36 کیلومتر بر ساعت پیش‌بینی شده است.

سرپرست اداره پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم اضافه کرد: سرعت وزش باد برای فردا نیز 36 تا 54 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.