به گزارش خبرگزاری برنا از قم، معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد، با اشاره به اینکه در 10 سال گذشته توجه خوبی به حوزه گردشگری نداشته‌ایم، گفت: قطعاً پس از توافق برجام شاهد حضور بیشتر گردشگران خارجی به کشور خواهیم بود که باید در این راستا برنامه‌های خوبی برای حوزه گردشگری تدوین شود.

سیداحمد وحیدی افزود: با توجه به اینکه استان قم پایگاه تفکر شیعی است و از سوی دیگر جزء استان‌های توریست‌پذیر کشور است؛ از همین رو باید برنامه‌های ویژه در حوزه گردشگری برای قم داشته باشیم که این امر با همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی امکان‌پذیر خواهد بود.

وی با اشاره به وجود مشکلات بخش خصوصی در حوزه گردشگری تصریح کرد: با حل مشکلات بخش خصوصی قطعاً گام بلندی در راستای گردشگری قم برخواهیم داشت.

سیداحمد وحیدی پیش از این مدیرکل دفتر روستایی استانداری قم بوده است که از امروز به معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم فعالیت خواهد کرد.