به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مدیرکل روابط عمومی وامور بین الملل استانداری قم گفت: این بازدید با هدف آشنایی اصحاب رسانه استان با مطبوعات و نشریات دیگر استانهای کشور صورت گرفت.

رضا علیزاده طباطبایی افزود: خبرنگاران قم و مسئولین روابط عمومی ها از غرفه های مطبوعات و نشریات بازدید کرده و با برخی مسئولان رسانه های حاضر در نمایشگاه به گفت وگو پرداختند.

وی با اشاره به اینکه مطبوعات و نشریات قم نیز دراین نمایشگاه حضور فعالی دارند ، اظهار داشت: روزنامه 19 دی ، خبرگزاری های حوزه ، رسا ، ابنا ،نشریات دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مرکز کامپیوتری علوم اسلامی و دیگر رسانه ها از این استان در نمایشگاه مطبوعات شرکت دارند.

وی ادامه داد: خوشبختانه دراین دوره از نمایشگاه ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم فعال تر از گذشته حضور دارد.

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، از 16 آبان ماه در مصلای تهران آغاز شده و تا 22 آبان ادامه دارد.

این نمایشگاه با شعار نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه ترتیب یافته است.

امسال نمایشگاه با رویکرد خانواده محوری، با هدف آشتی خانواده ها با مطبوعات و رسانه ها و دعوت از همه خانواده ها از کودکان تا کهنسالان برای حضور در نمایشگاه و پیوند آنها با رسانه و ترغیب و تشویق برای مطالعه انجام گرفته است.

مسئولان نمایشگاه بیست و یکم هدف از تعیین این شعار را برقراری رابطه دوطرفه میان نقادان با مسئولان عنوان می کنند که باید با نقد منصفانه افراد و دریافت پاسخ مسئولان به نتایج مطلوب و منطقی برای مخاطبان بیانجامد.