به گزارش خبرگزاری برنا از قم، امیر محمدی چهر در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه فناوری های نوین صنعت ساختمان با اشاره به اینکه توسعه و برگزاری نمایشگاههای تخصصی از رویکردهای سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم می باشد اظهارداشت: با توجه به اینکه قم در چهار راه مواصلاتی کشور قرارگرفته و از طرفی به دلیل جایگاهی که دارد یکی از مناسب ترین محل هایی است که می توان در ان نمایشگاههایی در ابعاد ملی و حتی منطقه ای برگزار نمود.

وی با بیان اینکه نیاز است تا نمایشگاهها به سمت تخصصی شدن بروند گفت:اگر نمایشگاهها به سمت تخصصی شدن بروند و برند سازی در آن صورت بگیرد قطعا می تواند در معرفی ظرفیت های استان و رونق اقتصادی موثر باشد.

معاون توسعه و تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم افزود:نمایشگاه می تواند محل مناسبی برای عرضه و تقاضا باشد و افراد  نیز می توانند با کالاهای تولید شده استان آشنایی پیدا کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه جهت معرفی ظرفیت های صنعتی و تولیدی قم مطالعات خوبی از طرف خوشه ها بر روی بازارهای هدف انجام می شود تصریح کرد:جهت معرفی محصولات استان چندین کشور به عنوان بازار هدف مد نظر قرارداده شد و حتی در این راستا برنامه ریزی لارم برای پذیرش و یا اعزام هیات های تجاری صورت گرفته است.