به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مرتضی نجفی قدسی اظهار داشت: در این همایش که با حضور اساتید حوزه و اعضای اصلی انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه برگزار خواهد شد، حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، آیت‌الله حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه و آیت‌الله مکارم شیرازی به ایراد سخن می‌پردازند.

وی بیان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین واعظ موسوی رئیس انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه گزارش اجمالی از فعالیت‌های این انجمن را ارائه خواهد کرد.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی اضافه کرد: در این همایش از پنج نفر تلاشگر در عرصه تبلیغ علوم دینی و اسلامی که در سطح کشور و عرصه بین المللی توفیقاتی داشته‌اند، تقدیر خواهد شد.

وی گفت: در این مراسم از حجت‌الاسلام والمسلمین نظری منفرد، به سبب موفقیت در منبر تبلیغ و بیان مواعظ اخلاقی به صورت سنتی؛ حجت‌الاسلام والمسلمین راستگو، به سبب موفقیت در تبلیغ رسانه‌ای و طرح جذاب مباحث تربیتی کودکان و نوجوانان و حجت‌الاسلام والمسلمین قدوسی، به سبب موفقیت در شیوه‌های تبلیغ نوین برای نوجوانان، جوانان و طلاب با استفاده از روش پرده‌خوانی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدحسن زمانی، معاون بین‌المللی حوزه‌های علمیه، به سبب موفقیت در عرصه تبلیغ در سطح بین‌المللی و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید سعیدرضا عاملی، متخصص علوم ارتباطات و رسانه و عضو شورای عالی فضای مجازی کشور، به سبب موفقیت در عرصه‌های تبلیغی در فضای مجازی و اینترنتی و حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی، به سبب بیان دلنشین و اثرگذار در منابر تبلیغی و عمومی تجلیل می‌شود.

نجفی‌قدسی گفت: در بخش پایانی این همایش، لوح‌های تقدیر و جوایز نامبردگان توسط آیت‌الله مکارم‌شیرازی و مدیر حوزه‌های علمیه به آنان تقدیم خواهد شد.