به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سید مهدی صادقی استاندار قم به همراه دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، با حضور در بیمارستان مرحوم آیت الله گلپایگانی و بیمارستان نکویی هدایتی از نزدیک با وضعیت خدمات رسانی جامعه پزشکی استان به زائران و مسافران آشنا شدند.

دکتر ایرانی خواه در این بازدید ضمن تشریح برنامه های دانشگاه علوم پزشکی در ایام نوروز گفت: تمامی مراکز درمانی استان در این ایام دارای شیفت بوده تا بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به بیماران و یا مصدومان جاده ای خدمات رسانی کنیم.

وی بیان داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته متخصصان برجسته نیز در همه ایام نوروز در بیمارستان ها و مراکز درمانی حضور دارند و به ارائه خدمات رسانی مشغول خواهند بود.

سید مهدی صادقی استاندار قم نیز ضمن تقدیر از تلاش های دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: این دانشگاه وظیفه مهمی در امر خدمات رسانی به بیماران و مصدومان جامعه دارد و از این رو باید بکوشید تا با همه توان فعالیت کنید.

وی افزود: بازدیدی که از برخی مراکز درمانی استان داشتم به حمدالله نشان دهنده اوج خدمات رسانی به زائران و مسافران است که از زحمات پزشکان و پرستاران و همه مسئولان این امر قدردانی می کنم.