به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سید مهدی صادقی در این پیام آورده است: حلول سال نو، بهار سبز طبیعت و تقارن زیبای آن با ایام سرور و شادی ولادت باسعادت کوثر خاتم و بانوی دو سرا حضرت زهرا مرضیه (س) را به عموم هموطنان عزیز و هم استانی های ارجمند تبریک و شادباش می گویم.

در این پیام با اشاره به اینکه سال 94سالی سرشار از توفیق های بزرگ و کامیابی های شیرین برای ایران اسلامی در عرصه های مختلف بود، بیان شده است: در عرصه جهانی به سرانجام رسیدن مذاکرات هسته ای و اجرایی شدن برجام، پیروزی بزرگی بود که در پرتو سال ها ایستادگی و مجاهدت خاموش ملت، زعامت خردمندانه رهبر معظم انقلاب و تلاش ستودنی و هوشمندانه دولت و تیم امین دلسوز مذاکره کننده به دست آمد و فرصت های کم نظیری را برای توسعه و پیشرفت کشور به ارمغان آورد.

26 دی ماه سال 94 با انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره انجام تعهدات هسته ای ایران در برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، اجرای تعهدات طرف مقابل (گروه 1+5) یعنی روند لغو تحریم های هسته ای غرب علیه تهران آغاز شد.

پیام حاکیست: در واپسین روزهای سال گذشته، حضور حماسی و پرشور و نشاط ملت سرافراز ایران در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، برگ زرینی بود که موجب شد تا ملت شریف ایران یکبار دیگر سربلندانه و سرافرازانه از آزمون همدلی و همزبانی بیرون آمده و فرصت دوباره ای را برای تقویت پایه های مردم سالاری دینی نظام مهیا نمایند.

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، هفتم اسفندماه سال گذشته در سراسر کشور برگزار شد.

در این پیام با اشاره به اینکه همگام با پیشرفت های ملی، استان قم نیز در سال گذشته عزم خود را برای رسیدن به توسعه و پیشرفت همه جانبه، جزم کرده و برنامه های مختلف عمران و آبادانی این خطه با شتاب و سرعت مناسبی دنبال شد، آمده است: مجموعه مدیریتی استان سال گذشته خدمت صادقانه به قم و گره گشایی از مشکلات زائران و مجاوران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) را سرلوحه کار خود قرار داده و در این مسیر به فضل خدا، به توفیقات ارزنده ای دست یافت.

در این پیام بیان شده است: افتتاح صدها طرح مختلف صنعتی، کشاورزی، گردشگری و خدماتی تا پیگیری منجر به نتیجه و سرعت بخشی به روند اجرای طرح های نیمه تمام استان از جمله اقدام های کلیدی بود که سال 94 در سایه توجه ویژه دولت و همدلی و همراهی بخش های اجرایی و مسئولان استان انجام گرفت و زمینه را برای تامین زیرساخت ها برای شتاب توسعه و پیشرفت استان قم فراهم کرد.

در این پیام اضافه شده است: روند پیشرفت و بهره مندی مفید و موثر از همه ظرفیت ها برای سرعت بخشی به توسعه همه جانبه قم به ویژه علما و مراجع معظم تقلید، نمایندگان محترم مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی و عموم نخبگان، دانشگاهیان، رسانه ها و همه صاحب نظران اندیشمند در حوزه های مختلف، هدف بزرگی است که سال آینده، با یاری حق و با تمام وجود، برای تحقق آن برنامه ریزی و تلاش خواهد شد.

استاندار قم در این پیام با ادای احترام به ساحت قدسی ائمه اطهار(ع) و درود و سلام به ارواح مطهر شهدای گلگون کفن ایران اسلامی و امام شهیدان، فرارسیدن سال نو و عید نوروز را به محضر علماء و مراجع معزز، روحانیت بزرگوار، خانواده مکرم شهدا و ایثارگران، خدمتگزاران محترم مردم در دستگاه های اجرایی و نهادهای نظامی و انتظامی استان به ویژه مردم شریف و انقلابی استان قم و همه زائران و مهمانان نوروزی تبریک و تهنیت عرض نموده است.

صادقی افزود: امیدوارم در پرتو عنایت ایزدمنان و توجه های حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، سال 95، سالی پرخیر و برکت همراه با عزت و اقتدار روزافزون برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف استان قم باشد.