به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دکتر مظفری امروز در مراسم افتتاح مرکز سلامت جامعه نجاتی طی سخنانی ابراز داشت: در راستای پیروی از فرامین مقام معظم رهبری که موضوع همدلی و همزبانی را مطرح کرده و اقتصاد مقاومتی که امسال مطرح فرمودند مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در همه زمینه ها همت و تلاش خود را در راستای خدمت به مردم گذاشته است.

وی افزود: مجموعه دانشگاه با یک ذوق و تلاش و همدلی تلاش می کنند که مشکلات برطرف شود که نمونه آن اضافه شدن 2 هزار تخت بیمارستانی به استان است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم بیان داشت: اعتماد وزارت بهداشت به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بسیار زیاد است و این امر موجب رشد شده که شاهد ارتقا در بسیاری از سطوح هستیم.

دکتر مظفری با اشاره به مجموعه های درمانی قم و جایگاه آنها عنوان داشت: دو بیمارستان در کل کشور قرار است به عنوان بیمارستان هوشمند معرفی شود که یکی از آنها بیمارستان شهید بهشتی قم است که این نشانه جایگاه و تلاش های قم است.

وی در خصوص اورژانس 115 قم گفت: این مجموعه اقدامات بسیار خوبی انجام داده و رسیدن به سر صحنه و همچنین اورژانس هوایی قم به عنوان الگوی برتر در کشور مطرح است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: به منظور خدمات رسانی مطلوب تر چندین پایگاه جاده ای و شهری را نیز در آینده نزدیک افتتاح خواهیم کرد.