به گزارش خبرگزاری برنا از قم، با توجه به اینکه دیدارهای هفته سیزدهم از دور برگشت مسابقات پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر روز پنجشنبه نهم اردیبهشت ماه به انجام می‌رسد، مربیان 16 تیم لیگ برتری عصر امروز چهارشنبه در نشست‌های خبری پیش از این بازی‌ها حضور می‌یابند تا در خصوص وضعیت تیم‌های خود پاسخگوی سئوالات خبرنگاران باشند.

این هفته هشت مسابقه حساس بین تیم‌های لیگ برتری برگزار می‌شود و هر یک از این بازی‌ها با توجه به موقعیت تیم‌ها در جدول رده‌بندی از حساسیت و اهمیت بالا برخوردار است و دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال نیز سعی کرده بهترین و آماده‌ترین داوران خود را برای این بازی‌ها انتخاب کند.

در این میان سه تیم پرسپولیس تهران، استقلال‌صنعتی خوزستان و استقلال تهران در رده‌های اول تا سوم جدول رده‌بندی لیگ پانزدهم شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شوند و دیدارهای این سه تیم بیشتر در کانون توجه علاقمندان به فوتبال قرار دارد.

از سوی دیگر در پائین جدول رده‌بندی لیگ پانزدهم فوتبال باشگاه‌های برتر کشور به غیر از تیم استقلال‌اهواز که از هفته‌ها قبل سقوط آن به لیگ دسته اول جام آزادگان قطعی شده، سه تیم دیگر یعنی راه‌آهن تهران، سیاه‌جامگان خراسان و ملوان بندر انزلی برای تعیین دو سقوط کننده دیگر به دسته اول فوتبال ایران همچنان رقابت دارند.

البته این سه تیم برای سقوط نکردن و بقا در لیگ برتر تلاش می‌کنند و جالب این است که از بین آنها، دو تیم سیاه‌جامگان خراسان و ملوان بندر انزلی در هفته‌های بیست و هشتم و بیست و نهم لیگ برتر به ترتیب در قم و انزلی برابر صبای قم به میدان خواهند رفت.

در حال حاضر مهمترین بازی‌ برای علاقمندان به فوتبال در شهر مقدس قم، دیدار صبای قم در مقابل سیاه‌جامگان خراسان است و با توجه به اینکه خراسان‌ها برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کنند و صبا به فکر رسیدن به رده‌های بالای جدول است مربیان دو تیم در نشست خبری پیش از بازی باید مطالب مهمی را در حضور خبرنگاران اطلاع‌رسانی کنند.

اما در شرایطی که سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم از برگزاری نشست خبری پیش از مسابقه صبای قم و سیاه‌جامگان خراسان راس ساعت 16:30 دقیقه عصر امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه خبر داده اما گفته می‌شود فرهاد کاظمی سرمربی خراسانی‌ها به این نشست نمی‌رسد.

این در حالی است که پرواز کاروان تیم فوتبال سیاه‌جامگان خراسان راس ساعت 13 از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد مقدس به سمت فرودگاه مهرآباد صورت می‌گیرد و با احتساب تمام تاخیرهایی که ممکن است تا رسیدن خراسانی‌ها به قم رخ بدهد، کاظمی بالطبع می‌تواند در نشست خبری پیش از مسابقه صبا و سیاه‌جامگان حضور پیدا کند اما خراسانی‌ها به مسئولین صبا اعلام کرده‌اند کاظمی به این نشست نمی‌رسد.

گفتنی است: علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم راس ساعت 17 امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت در هتل پارسیا قم پاسخگوی سئوالات خبرنگاران در خصوص دیدار تیمش با سیاه‌جامگان خراسان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور خواهد بود.