به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مسابقه تیم فوتبال صبای قم و سیاه جامگان در بیست و هشتمین هفته لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 عصر امروز در ورزشگاه یادگار امام قم آغاز شد که شاگردان دایی در نهایت توانستند با یک گل شاگردان فرهاد کاظمی را مغلوب کنند.

برای صبای قم در این مسابقه میلاد فراهانی، امیرحسین صادقی، فیلیپه ماچادو، داوود بهادری، محمدامین آرام‌طبع، فرشید باقری، اکبر صادقی، ابوالفضل ابراهیمی، کریم اسلامی(46- محمد بائوج‌رضایی)محمد بائوج‌رضایی(85- مسعود حق‌جو)، فرید بهزادی‌کریمی و محمد قاضی به میدان رفتند.

سیاه جامگان نیز به مربیگری فرهاد کاظمی با ترکیب محمد ناصری، سید میثم حسینی، سید حسین کریمی(67- مهدی مناری‌زاده)، مهدی جعفرپور(55- آلاگی سوسه)، حمیدرضا علی‌عسگر، علیرضا نقی‌زاده، مصطفی احمدی، اولو کورده، میلاد نوری(81- رضا شربتی)، کیل کنویا و غلامرضا عنایتی در مسابقه حاضر شد.

گل صبای قم در دقیقه 38 مسابقه از روی حرکت صادقی و پاس ابراهیمی به دلیل اشتباه اولو کورده مدافع سیاه جامگان به دلیل تکل اشتباه برای دفع توپ به ثمر رسید.

با وجود رایگان اعلام شده این بازی اما تعداد کمی از تماشاگران در ورزشگاه یادگار امام قم برای تماشای این مسابقه حاضر شده بودند.

رضا کرمانشاهی داور این مسابقه یک بار از کارت زرد و یک بار هم از کارت قرمز استفاده کرد و در دقیقه 56 کیل کنویا از سیاه جامگان با کارت زرد جریمه شد و فیلیپه ماچادو از صبا نیز در دقیقه 84 از زمین بازی اخراج شد.

با این پیروزی صبای قم بالاتر از گسترش فولاد و سپاهان اصفهان با 40 امتیاز در جایگاه هفتم جدول مسابقات قرار گرفت.