به گزارش خبرگزاری برنا از قم، امیر طیبی نژاد در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شکوهیه اظهار داشت: طی سال گذشته به منظور رفع نیازهای زیرساختی واحدهای تولیدی و شهرک‌های صنعتی ۴۰ پروژه عمرانی به ارزش ۲۷۰ میلیارد ریال عملیاتی شد که تاکنون تعدادی از آنها به بهره‌برداری رسیده و یا در آینده نزدیک به اتمام خواهد رسید.

وی استقبال از شهرک‌های صنعتی را عامل اصلی اجرای پروژه‌های عمرانی برشمرد و گفت: با توجه به کمبود اعتبارات و از سوی دیگر نیاز بالا و اساسی تأمین زیرساختی مورد نیاز واحدهای صنعتی، اولویت با شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که تقاضای استقرار متقاضیان ایجاد واحدهای صنعتی و تولیدی و سرمایه گذاران بیشتر باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم اضافه کرد: در همین راستا ۱۵ پروژه عمرانی در شهرک صنعتی شکوهیه اجرا شده که شبکه برق ۲۰ کیلو ولت، شبکه روشنایی، احداث مجتمع‌های کارگاهی، جدول گذاری – خاکبرداری و اصلاح معابر، آسفالت، نصب انشعاب فاضلاب، راه اندازی ایستگاه تقلیل فشار ۱۰ هزار متر مکعبی گاز، پیاده روسازی و احداث فضای سبز از مهم‌ترین آن‌ها بوده است.

وی افزود: براساس نیازهای موجود نیز ۵ پروژه در شهرک صنعتی محمود آباد، ۱۰ پروژه در شهرک صنعتی ثامن الائمه(ع) و مابقی پروژه‌ها نیز در سایر شهرک‌ها و نواحی صنعتی عملیاتی شده است.

طیبی نژاد اضافه کرد: تأمین اعتبار کل هزینه ۴۰ پروژه اجرایی شده در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قم تمام از بودجه‌های داخلی این شرکت تأمین شد.