به گزارش خبرگزاری برنا از قم، تمرینات صبای قم به صورت رسمی با حضور بازیکنان فصل آینده در سرعین اردبیل آغاز شد و از امروز وارد مرحله جدیدی و جدی تری خواهد شد.

با نظر صمد مرفاوی سرمربی صبا، بازیکنانی که موفق به جلب نظر کادر فنی شده‌اند در اردوی سرعین اردبیل با ما حضور دارند و برگزاری این اردو به شناسایی ترکیب تیم برای بازی‌های پیش به کادر فنی کمک می‌کند.

دارابی سرپرست تیم فوتبال صبای قم در این خصوص گفت: صبا زمان زیادی برای انجام تمرینات و بدنسازی پیش فصل از دست داده است اما اردوی ۱۰ روزه در سرعین اردبیل کمکخوبی برای تیم است.

دارابی بیان داشت: کاروان صبا عصر جمعه به اردبیل رسید و در نخستین تمرین صبا ۱۹ بازیکن حضور داشتند و تمرین سبکی زیر نظر مرفاوی و الهامی انجام دادند و این تمرینات امروز ادامه پیدا خواهد کرد.

وی عنوان کرد: تمرینات صبا در اردبیل با اضافه شدن نفرات غایب تمرین امروز و همچنین حسین گنجیان، مرتضی کاشی، کریم بوستانی و مسعود مومنی که اعضای کادر فنی جدید هستند از امروز در ۲ نوبت صبح و عصر پیگیری خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال صبا تصریح کرد: صبا در اردوی اردبیل یک یا ۲ بازی تدارکاتی برگزار می‌کند اما هنوز حریفان این تیم مشخص نیستند اما هدف تمام مجموعه تیم این است که صبا هر چه سریع‌تر به مرز آمادگی برسد.