به گزارش خبرگزاری برنا از قم، اکبر شوکت در دیدار اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان با مدیرکل تامین اجتماعی قم اظهار کرد: همکاری و تعامل سازمان تامین اجتماعی با کارگران ساختمانی در دوره مدیریتی جدید در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد.

وی اضافه کرد: کارگران در شرایط بحرانی همواره پشتیبان سازمان تامین اجتماعی هستند و این حرکت معنوی موجب شده تا سازمان از بحران‌های به‌وجود آمده سربلند بیرون بیاید.

عضو هیأت امنای سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: جامعه کارگری پیشنهادات خوبی برای بهبود وضعیت منابع سازمان تامین اجتماعی در قالب برنامه ششم توسعه ارائه کرده است که تحقق آنها می‌تواند خدمات رسانی سازمان به مخاطبان را به نحو چشمگیری ارتقاء دهد.

سخنگوی انجمن صنفی کارگران ساختمانی قم هم در این دیدار با تاکید بر این که صنعت ساختمان در رکود به سر می‌برد  گفت: کارگران ساختمانی در حال حاضر نیاز به حمایت جدی مسؤولان تامین اجتماعی و فنی و حرفه‌ای دارند.

عباس شیری افزود: روند بیمه کارگران ساختمانی در فضای تعاملی پیشرفت بیشتری دارد و اعتماد متقابل تامین اجتماعی، فنی حرفه‌ای و انجمن کارگران ساختمانی می‌تواند خدمات رسانی به کارگران را بهبود ببخشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از تصمیم سازمان فنی و حرفه‌ای در واگذاری امور کارگران ساختمانی به دفاتر پیشخوان، خواستار تجدید نظر در این خصوص شد.