به گزارش خبرگزاری برنا از قم، رئیس و اعضای ستاد بزرگداشت سردار سرلشکر پاسدار شهید مهدی زین الدین، سرداران و 6 هزار شهید استان قم با حضور در منزل شهیدان مهدی و مجید زین‌الدین با خانواده این شهیدان دیدار کرده و با آرمان‌های این شهیدان والامقام تجدیدمیثاق کردند.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در این دیدار طی سخنانی ضمن تسلیت تسلیت ایام اسارت اهل بیت امام حسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره 6 هزار شهید گلگون کفن استان قم اظهار کرد: امروز یکی از مواردی که پرداختن به آن خاکریز اول مقابله با بدخواهان و استکبار جهانی به حساب می‌آید، تکریم و تجلیل شهداست.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن اکبری ادامه داد: شهدا از جان، مال و همه هستی خود در مسیر اعتلای کلمه حق گذشتند و عزیزترین دارایی آنان جانشان بود که همانند مولایشان امام حسین(ع) در طبق اخلاص گذاشتند و فداشدند تا دین فدا نشود.

مادر شهیدان مهدی و مجید زین‌الدین نیز در این دیدار طی سخنانی ضمن بیان خاطراتی از دوران حیات فرزندان شهیدش گفت: شهدای ما راه شهدای کربلا و این نهضت عظیم را ادامه دادند و هنوز هم این راه ادامه دارد و مدافعان حرم اهل بیت هم‌اکنون در این مسیر بزرگ هستند و این جای شکر دارد که هنوز هستند کسانی که ادامه دهنده این راه و روش بوده و آماده شهادت هستند.

شایان ذکر است، در این دیدار سردار غلامرضا احمدی فرمانده سپاه استان قم، غلامرضا جعفری و احمد فتوحی فرماندهان سابق لشکر 17 علی بن ابی طالب(ع)، سید جواد هاشمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، اسدالله گنجعلی فرمانده لشکر عملیاتی 17 علی بن ابی طالب(ع)، احمد حسینی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و همچنین جمعی از معاونین سپاه استان قم نیز حضور داشتند.