به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت‌الاسلام سید جلال صالحی مازندرانی در دیدار با آیت‌الله علوی بروجردی با اشاره به ساخت بنای ساختمان جدید حوزه علمیه ساری اظهار کرد: در گذشته حوزه علمیه ساری ساختمان مناسبی برای فعالیت‌های طلاب نداشت ولی اکنون این ساختمان بازسازی و در 6 طبقه به مساحت 2 هزار مترمربع بنا شد.

وی با بیان اینکه افتتاحیه رسمی حوزه علمیه پس از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، تصریح کرد: 130 طلبه در حال حاضر در مدرسه علمیه ساری به تحصیل اشتغال دارند که در آینده نزدیک شمار بیشتری از طلاب را در این مدرسه پذیرش خواهیم داشت.

مدیر حوزه علمیه ساری بیان کرد: با افتتاح ساختمان جدید حوزه علمیه آیت‌الله صالحی مازندرانی (ره) تا 300 طلبه از پایه یک تا 6 می‌توانند به در این حوزه تحصیل کنند.

صالحی مازندرانی ادامه داد: با هماهنگی صورت گرفته با مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در دوره جدید از پایه هفت تا 10 نیز در این حوزه پذیرش می‌شوند.

وی از فارغ‌التحصیلی 2 هزار نفر از حوزه علمیه آیت‌الله صالحی مازندرانی (ره) خبر داد و گفت: هر فردی که در جامعه اسلامی زندگی می‌کند باید به درستی به رسالت خود که همان ترویج آموزه‌های دینی است عمل کند که در این راستا لازم است طلاب به صورت جدی نقش ایفا کنند.