به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سید مهدی صادقی در دیدار اعضای مجمع کتابخانه های عمومی تخصصی و حوزوی مکتا طی سخنانی از مشارکت و کار گروهی این تیم برای دستیابی به چشم اندازها قدردانی کرد.

استاندار قم اظهار کرد: بایستی تلاش کنیم تا کارهای فردی و متفرقه به کار گروهی و یکپارچه مبدل شود تا شاهد افزایش بهره وری در عرصه ی عمل باشیم.

نماینده عالی دولت در استان فردگرایی را ریشه در بعضی مشکلات فرهنگی در جامعه دانست و ادامه داد: فرهیختگان جامعه باید در راستای تغییر تفکر و ارتقاء کار تیمی و گروهی بکار گرفته شوند.

صادقی با بیان اینکه دنیای دیجیتال تهدیدی برای ارتقاء علم و دانش محسوب می شود تصریح کرد: بایستی با انجام کار فرهنگی کارشناسی شده و منسجم برای اعتلای فرهنگ مطالعه گام برداشته شود.

استاندار قم با اشاره به تجربه ی موفق این مجمع در گسترش فرهنگ مطالعه خاطرنشان کرد: دولت خود را موظف به حمایت از چنین حرکت هایی می داند.

صادقی با بیان اینکه موسسات پژوهشی و تحقیقاتی مختلفی در سطح استان در حال فعالیت هستند تصریح کرد: بایستی تلاش شود تا این موسسات به صورت یکپارچه عمل نموده و برای هدف مشترک با یکدیگر مشارکت نمایند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت عملگرایی مسئولان و پرهیز از دادن وعده های توخالی اظهار داشت: مشکلات استان و کشور با شعار حل نمی شود.

صادقی تصریح کرد: اقداماتی همچون تصفیه خانه قم، انتقال آب به استان، حل مشکلات فرودگاه و حل بسیاری از مشکلات ترافیکی شهر و بهره برداری از آنها در سایه ی آرامش و بدور از هیاهو صورت گرفت.