به گزارش خبرگزاری برنا از قم، متن پیام تشکر استاندار قم از حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به این شرح است:

"بسمه تعالی"

بار دیگر گام های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و شوق ایرانیان، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را به تجلی گاه حماسه شورانگیز حضور و آوردگاه باشکوه عزت و عظمت تبدیل کرد.

حضور حماسی و وحدت آفرین اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران اسلامی در راهیپمایی بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اقیانوس عظیمی از ایمان، اتحاد، همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.

روزی که مردم مؤمن و انقلابی قم نیز همگام با ملت ایران به صحنه آمدند و با خلق حماسه ای ماندگار، طراوت و تازگی دوباره ای به حیات پربرکت انقلاب اسلامی بخشیدند.

اینجانب ضمن تبریک این حماسه بزرگ، صمیمانه از همراهی و حضور پرشور، آگاهانه و باصلابت مردم استان قم در راهپیمایی وحدت بخش یوم الله 22 بهمن به ویژه علما و مراجع معظم تقلید که در خلق این حماسه انقلابی سهیم بودند تشکر و قدردانی نموده، امیدوارم توفیق الهی کمک و یار و دعای حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحناله الفداء) پشتیبان این ملت و انقلاب اسلامی باشد.