به گزارش خبرگزاری برنا از قم به نقل از روابط عمومی دفتر آیت الله نوری همدانی،این مرجع تقلید صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم از حضور پرشور و کم نظیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد و گفت: مردم ایران مردم وفادار و مومن هستند و باید قدر این مردم متعهد را دانست.

وی تاکید کرد: مسؤولان محترم ما چه وظیفه سنگینی در مقابل این وفاداری مردم دارند، با توجه به همه مشکلات ولی دست از نظام و انقلاب و رهبری برنمی‌دارند.

آیت الله نوری همدانی اظهار کرد: این مردم پیامشان این بود که ما این نظام را حفظ کرده و بر عهد خود با امام و شهدا پابرجا هستیم.  حضور جوانان و نوجوانان نشان دهنده این بود که نسل‌های سوم و چهارم انقلاب نیز عظمت این انقلاب و نظام ولایی را درک کردند.

وی بیان کرد: مسؤولان تمام همت خود را برای خدمت به کار گیرند و حقایق معیشت و وضعیت اقتصادی مردم را درک کنند و به فکر خدمت باشند. باید قدر این جوانان دانسته شود و زمینه اشتغال و ازدواج آنان فراهم شود و ان‌شاءالله همه اینها با وحدت و همدلی در حول محور رهبری قابل حل است.

استاد حوزه علمیه قم پیام دوم این حضور حماسی را خطاب به دشمن دانست و تاکید کرد: دشمن بداند مردم در نگهداری این نظام و انقلاب مقاوم‌تر شده و اجازه دخالت به هیچ کشوری را نخواهند داد و دشمنان این ملت بهتر است دست از این دشمنی بردارند و تغییر روش دهند و این ملت بزرگ و انقلابی را بهتر بشناسند.