به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مهدی کلانتر زاده در نشست خبری برنامه‌های آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) که در سالن جلسات حضرت خدیجه(س) برگزار شد، اظهار داشت: انعکاس بیش از 51 هزار دقیقه برنامه قرآنی و معارفی در ماه مبارک رمضان از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در دستور کار قرار گرفته و روزانه 1700 دقیقه از طریق شبکه‌های مختلف دیداری و شنیداری در سطح استانی، ملی و بین‌المللی منعکس می‌شود.

وی افزود: برخی از برنامه‌ها به صورت هم‌زمان از 8 شبکه رادیویی و تلویزیونی منعکس می‌شود، همچنین برنامه‌های آستان مقدس حضرت معصومه(س) با همراهی رسانه‌ها در قالب‌های مکتوب و فضای مجازی به صورت مناسب با جایگاه حرم مطهر منعکس می‌گردد.

مدیر اطلاع‌رسانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: برنامه سحرگاهان حرم مطهر همراه با سخنرانی، قرائت ادعیه و مناجات خوانی و با پخش زنده از شبکه‌های استانی و ملی برگزار می‌شود، همچنین ویژه‌برنامه سحر از صحن امام رضا(ع) از شبکه جهانی سحر منعکس می‌گردد.

کلانتر زاده عنوان کرد: برنامه مناجات و دعای افتتاح در شب‌های ماه مبارک رمضان در شبستان بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود که از طریق شبکه بین‌المللی قرآن و معارف سیما و شبکه نور منعکس می‌گردد.

وی تصریح کرد: اطلاع‌رسانی برنامه‌ها با همکاری سازمان صداوسیما، شبکه‌های برون‌مرزی، اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی، اصحاب رسانه، نشریات و روزنامه‌های استان و کشوری، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و فعالان فضای مجازی و مدیریت شهری به انجام می‌رسد.

مدیر اطلاع‌رسانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به برنامه‌های دیگر، خاطرنشان کرد: برنامه سخنرانی پیش از نماز ظهر از ساعت 15: 12 در شبستان بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود که این برنامه از شبکه بین‌المللی قرآن و معارف سیما و شبکه استانی نور و سیمای استان‌ها منعکس می‌شود.

کلانتر زاده ادامه داد: برنامه سخنرانی بعد از نماز عصر در روزهای ماه مبارک رمضان در شبستان امام خمینی(ره) برگزار می‌شود که از شبکه سه سیما، شبکه تهران، شبکه استانی نور و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.