به گزارش خبرگزاری برنا از قم، پیام جوادیان با بیان اینکه شهرداری قم در آستانه تعطیلات 14 و 15 خرداد تمام تمهیدات لازم برای میزبانی از زائرین را پیش بینی کرده بود اظهارداشت: به همین منظور تعدادی از بوستان‌های شهر به عنوان کمپ اسکان آماده پذیرایی از زائرین شد.

وی با تاکید بر اینکه در 6 منطقه شهر کمپ‌های اسکان آماده پذیرایی از زائرین بودند خاطرنشان کرد: در منطقه یک بوستان مهدی، منطقه دو بوستان امام رضا(ع)، منطقه سه بوستان فدک، منطقه چهار بوستان علوی، منطقه پنج بوستان نیایش و پارکینگ شماره چهار مسجد مقدس جمکران و منطقه هشت بوستان غدیر در تعطیلات هفته گذشته از زائرین پذیرایی کردند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر اینکه بیشترین آمار توقف خودرو در تعطیلات مربوط به بوستان نیایش در منطقه پنج است افزود: به ترتیب در بوستان نیایش هزار و 708 خودرو، بوستان فدک 766 خودرو، بوستان مهدی 596 خودرو، بوستان علوی 369 خودرو، بوستان امام رضا 151 خودرو در این ایام توقف داشته اند.

وی با بیان اینکه مجموع توقف خودروها در بوستان‌های محل اسکان اضطراری 3 هزار و 509 مورد بوده است اظهار کرد: خوشبختانه در این ایام هیچ گونه مشکلی در روند خدمت‌رسانی به زائرین و مسافرین وجود نداشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: