به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: طی یک هفته گذشته سه محموله قاچاق شامل لوازم التحریر، لوازم بهداشتی و پوشاک به ارزش 15 میلیارد ریال در محورهای مواصلاتی استان از سه دستگاه خودرو کامیون کشف و 15 تن نیز در این رابطه دستگیر شدند.

وی افزود: یکی از مأموریت‌های ویژه ای که امسال از طریق سلسله مراتب ناجا و در راستای سیاست‌های کلان نظام ابلاغ شده بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

سردار آقاخانی با تاکید بر این که اهتمام پلیس خط مقدم مبارزه با قاچاق است، دلیل آن را ضربه به نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: بحمدالله همکاران در مجموعه پلیس آگاهی و اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با نیروی مضاعفی در این حوزه وارد عمل شده که می‌توان به افزایش 20 درصدی قاچاق در پنج ماه ابتدای سال جاری با رقمی حدود 10 میلیارد تومان نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که مأموریت مبارزه با قاچاق به صورت یک مأموریت ویژه در سال 97 در دستور کار پلیس قرار دارد، ابراز امیدواری کرد: برابر سیاست‌های کلان نظام جمهوری اسلامی و طی تعاملات با دیگر دستگاه‌های استان شاهد توفیقات بیشتری در این حوزه باشیم.