به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سید مهدی صادقی با تاکید بر ضرورت اتحاد و انسجام بیشتر مسئولان و مردم برای مقابله با تهدیدات دشمن افزود: با تهدیدات نرم دشمن با محوریت اقتصادی مواجه هستیم به همین دلیل باید ضمن ارتقای انسجام و وحدت داخلی، تلاش ها برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور افزایش یابد.

وی تاکید کرد: به طور قطع انسجام و وحدت داخلی ما می تواند همه هجمه های اقتصادی، تحریم ها و فشارهای آمریکا را به شکست بکشاند که عبور از چنین شرایطی انسجام، هم گرایی و وحدت همه گروه های سیاسی، مردم و مسئولان را طلب می کند.

استاندار قم، با بیان اینکه باید از هر سخنی که به اتحاد کشور خدشه وارد می کند پرهیز کرد افزود: تمام تلاش ها باید به دنبال تقویت وحدت ملی و افزایش مشارکت عمومی باشد.

صادقی، 13 آبان را نماد مبارزه علیه دشمن دانست و اظهار داشت: روز مبارزه با استکبار جهانی، نمادی ملی و نشانه ای از مشارکت عمومی در مقابل همه توطئه های دشمنان است.

وی ادامه داد: حفظ، تقویت و گسترش روحیه جهادی در بین مردم و مسئولان، علاوه بر گره گشایی از مشکلات موجب عمومی کردن فرهنگ کار و تلاش در تمام ارکان جامعه است چرا که بدون مشارکت مردم امکان رفع معضلات و نارسایی های کنونی بسیار سخت و دور از دسترس می باشد.