به گزارش خبرگزاری برنا از قم، آیت‌ الله سید محمد سعیدی در جلسه شورای اداری استان قم به تلاش های دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: دشمنان با تمام توان در راستای این اقدامات مخرب خود می کوشند و تلاش دارند با همه وجود حرکت کنند.

امام جمعه قم گفت: یکی از اهداف دشمنان، ضربه زدن به اعتقادات جوانان است و در این زمینه می کوشند و برخی نیز در داخل کشور بی اجر و مزد با آنها همراه بوده و در راستای اهداف دشمنان حرکت می کنند.

وی عنوان داشت: متاسفانه گاهی شاهد هستیم که افرادی که صاحب تریبون هستند، اظهارنظر و سخنانی را بیان می کنند که از سم مهلک تر بوده و خوراکی برای دشمن می شود.

آیت‌ الله سعیدی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به نماز گفت: نماز نبض دین داری انسان است و به عنوان ستون دین مطرح بوده و نخستین موضوعی است که در روز قیامت مورد ارزیابی قرار می گیرد.

امام جمعه قم گفت: اگر نماز از جمله اعمال انسان توسط خداوند در روز قیامت مورد قبول قرار گیرد، مابقی اعمال انسان نیز مورد قبول خواهد بود و از این رو باید بکوشیم تا این عمل ما مورد قبول باشد.

وی با تاکید بر رعایت تقوا گفت: راه لذت بردن از نماز توجه به تقوا است و انسان باید پیش از نماز استغفار کرده و خودش را از گناه دور کند.

آیت‌ الله سعیدی گفت: فرد نمازگزار وادادگی در برابر دشمن از خود نشان نمی دهد و در برابر مشکلات مستحکم بوده و استوار عمل می کند.