به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سید محمد رضا هاشمی در جلسه شورای اداری استان قم گفت: خدمت به مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید مدیران همواره در راستای خدمات رسانی به مردم گام بردارند.

سرپرست استانداری قم عنوان داشت: قم دارای جایگاه زیارتی است و مدیران نباید فکر کنند که تنها یک ساعت خاصی باید کار کنند، بلکه باید روحیه جهادی داشته و پاسخگوی مشکلات باشند.

وی با تاکید بر برگزاری منظم جلسات شورای اداری گفت: باید ماهی یکبار این جلسات برگزار و در آن دیدگاه ها مطرح و گامی در راستای گره گشایی از مشکلات مردم برداشت تا بتواند اثر بخشی داشته باشد.

هاشمی با اشاره به جایگاه شهر قم گفت: قم خاستگاه انقلاب و مرجعیت است و به عنوان یک راه اصلی ارتباطی مطرح بوده که سالانه فقط 165 میلیون خودرو از محورهای مواصلاتی آن عبور می کنند که این نشان دهنده موقعیت استراتژیک استان قم است.

سرپرست استانداری قم به در پیش بودن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: استان قم باید از دیگر استان ها متمایز باشد و در برگزاری این مراسم بتواند بهترین نقش را ایفا کند چرا که قم یک شهر بین المللی است.

وی تاکید کرد: مدیران باید خود را مدیون مردم بدانند و نباید مدیری از حاشیه شهر قم و همچنین توجه به روستاها غافل شود و نسبت به وضعیت این مناطق و به ویژه مددجویان رسیدگی داشته باشد.

هاشمی جذب سرمایه گذار را مهم دانست و گفت: در حال حاضر 2 هزار و 350 واحد صنعتی در استان داریم که حفظ آنها از اهمیت برخوردار بوده و از سوی دیگر در جذب سرمایه گذار باید اهتمام داشته باشیم.