به گزارش خبرگزاری برنا از قم،  مهرداد غضنفری در جلسه شورای اداری استان قم با تاکید بر گسترش وحدت میان مردم و مسئولان گفت: استان قم باید در این زمینه سرآمد باشد و به عنوان الگویی برای دیگر شهرها مد نظر قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: طلاب و روحانیون به خصوص ائمه جمعه می توانند نقش بسزایی در ایجاد وحدت و همبستگی در جامعه داشته باشند و همواره امیدآفرینی کنند.

وی مدیریت جهادی را مدنظر قرار داد و گفت: باید همه مدیران دستگاه های اجرایی استان در راستای خدمتگزاری به مردم و تحقق اهداف نظام اسلامی بکوشند و با مدیریت جهادی در راستای رفع مشکلات گام بردارند.

غضنفری خطاب به مدیران استان تاکید کرد: باید در گزارش ها و عملکرد برنامه های خود امید، اطمینان و اعتماد را در جامعه و در اقشار مردم مختلف گسترش دهید و به این امر اهتمام داشته باشید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دستگاه های اجرایی باید برنامه های خود را برای این ایام ارائه داده تا بتوانیم بزرگداشت را هر چه باشکوه تر برگزار کنیم.

وی گفت: صرفه جویی در کارها باید در ادارات مورد توجه باشد و با توجه به کمبود منابع دستگاه های اجرایی باید برای استفاده بهینه از منابع برنامه ریزی داشته باشند.