به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان در نشست صمیمی با رئیس فدراسیون و جامعه ورزش گلف قم در سخنانی اظهار داشت: آنچه مسولین را به وجد میاره برای نگاه خاص به ورزش، پیگیری جامعه ورزش است.

وی با اشاره به این که امید داریم از جامعه ورزش گلف قم شاهد حضور نماینده در مسابقات بین‌المللی، آسیایی و جهانی باشیم عنوان کرد: عدم رغبت حامیان مالی برای حضور در ورزش معضل اصلی برای رشد و گسترش بعضی رشتهای ورزشی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم بیان کرد: نیاز عمده ورزش گلف که نیاز ساختاری است با تعامل بین سازمانی به مانند ارتباط بیشتر با شهرداری مرتفع می شود.

عابدی ابراز کرد: حضور تیم در لیگ‌های مختلف کشوری راهکار مناسب برای رشد و گسترش تمامی رشتهاست که ارتقا سطح فنی مربیان، داوران و ورزشکاران را در پی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: دعوت از مربی طراز اول برای آموزش ورزشکاران هیات گلف صورت بگیرد و مسایل مالی آن از سوی اداره کل صورت خواهد گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: توجه به رده سنی پایه و نگاه ویژه به بخش بانوان باید در دستور کار هیات گلف استان قم قرار بگیرد و عرق فرهنگی دلیل اصلی عدم موفقیت ورزشکاران بانوان استان قم است.

در این دیدار از سوی رئیس فدراسیون گلف تندیسی با شمایل یک ورزشکار گلف، به عنوان یادبود به مدیر کل ورزش و جوانان استان قم اهداء شد.

در روند برگزاری این دیدار حاضرین به بیان خواسته های خود در عرصه ورزش گلف پرداخته و شخص مدیر کل و رئیس فدراسیون ضمن بررسی دیدگهای مطرح شده به تمامی موارد گفته شده یک به یک پاسخ داده شد.