به گزارش خبرگزاری برنا از قم، علی یزدی گفت: موی تای کاران استان قم برای حضور قدرتمند تیم منتخب استان در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی موی‌تای، تمرینات خود را به صورت جدی آغاز نمودند.

وی تصریح کرد و افزود: درهمین راستا با برنامه ریزی قبلی از تمامی موی‌تای‌کاران باشگاه‌های مختلف قم برای حضور در تیم منتخب موی تای و شروع تمرینات دعوت به عمل آمد.

رئیس هیأت‌ ورزش‌های رزمی استان قم با اشاره به برگزاری مسابقات موی‌تای در اسفند ماه ، اضافه کرد: مسابقات کشوری موی‌تای در رده سنی بزرگسالان در اسفند ماه برگزار و نفرات برتر برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی معرفی خواهند شد.

علی یزدی با بیان اینکه استان قم در رشته موی تای از جمله استان‌های در حال پیشرفت و رو به رشد به شمار می‌رود، اضافه کرد:بحمد الله هیأت ورزش های رزمی استان قم در رشته ورزشی موی تای یکی از استان‌های درحال توسعه و رو به رشد به شمار می‌رود .

وی خاطرنشان کرد: تمرینات و آمادگی تیم منتخب موی‌تای قم برای حضور قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی کشور در حالی برگزار می‌شود که انجمن موی‌تای فدراسیون ورزش‌های رزمی میزبانی این مسابقات را به هیأت‌ رزمی استان اصفهان سپرده است.

یزدی در پایان با اشاره به اهمیت اردوها و تمرینات در ارتقاء سطح کیفی و کمی ورزشکاران، اذعان داشت: اسفند ماه سال جاری مسابقات موی تای به میزبانی استان اصفهان پیگیری خواهد شد.